Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Koniec Karkołomnego Kina! Pojawią się tam najlepsze prace graczy!

Dzisiaj w nocy ogłoszono nową inicjatywę, w ramach której jedna z miejscówek w Fortnite zostanie zastąpiona. Powitajcie „Wystawę!


Epic Games zapowiadało nam premierę podczas gali The Game Awards i rzeczywiście,  otrzymaliśmy coś, czego zupełnie się nie spodziewaliśmy. Karkołomne Kino zostało zastąpione wielką areną. Sami zobaczcie, jak to obecnie wygląda w grze:

Zwiastun

 

Okazuje się, że znana i lubiana lokalizacja została zmieniona w Wystawę, gdzie prezentowane będą najlepsze prace, stworzone w trybie kreatywnym. Zobaczcie, co o tym wszystkim pisze Epic Games!

Czas na imprezę #FortniteBlockParty! Najlepsze i najciekawsze wyspy trybu kreatywnego będą prezentowane na Wystawie na mapie Battle Royale. Uda się wam stworzyć coś, co zainspiruje świat i zostać Gwiazdami Fortnite?

Wystawa to nowa opcja, która z biegiem czasu będzie rozwijana i ulepszana. Prosimy o zgłaszanie błędów, żebyśmy mogli je naprawić.

Na start mamy dla was kilka rad, które usprawnią proces zgłoszeń. Oto, czego szukamy:

  • płaskich powierzchni o rozmiarach 25×25 pól na waszej wyspie. Bardzo ważne jest, by wasze dzieła mieściły się na wystawie.
  • Starajcie się utrzymać zużycie pamięci poniżej 50 000. Wydajność jest równie ważna, co wyobraźnia!
  • O skrzynie, łupy luzem i generowanie pojazdów i samolotów zadbamy my. Nie musicie ich umieszczać.

I już! Pamiętajcie, by poza powyższymi uwzględniać także kodeks postępowania trybu kreatywnego, a wtedy wszystko będzie w porządku. Zachęcamy was też do dzielenia się twórczością ze znajomymi i na kanałach społecznościowych i używania użyć taga #FortniteBlockParty. Będziemy przeczesywać media społecznościowe w poszukiwaniu kandydatów.

Wielka Wystawa właśnie się zaczyna… Budujcie!

https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/the-block

Jak oceniacie?