Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord TeamSpeak
News

Konkurs Fortnite! Do wygrania Ratowanie Świata!

Konkurs Fortnite!

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, wraz z pojawieniem się 1000 osób na naszym fanpage’u chcielibyśmy zorganizować prosty konkurs w którym będziecie mogli zdobyć płatny egzemplarz gry. Ratowanie świata bo właśnie o niego chodzi jest trybem PVE w którym gracze muszą przeciwstawić się hordom bestii by uratować świat. Ta zabawa pozwala nam również na zdobycie waluty w grze V-dolców, za którą możemy kupić rzeczy w obu trybach. A wiecie co to oznacza? Kilka zadań w PVE i sklep sezonowy stoi przed wami otworem!

Konkurs startuje dzisiaj o godzinie 12:00 (22.11.2017) i trwa do 29 Listopada 2017 do godziny 18:00.

Zasady są proste wypełniając zadania poniżej zyskujecie wejściówki, im ich więcej tym większa szansa na zwycięstwo. Oczywiście należy polubić nasz fanpage i być w naszej Facebookowej grupie, oraz udostępnić i polubić post konkursowy na Facebooku TEN. Oczywiście należy wpaść również na naszą stronę, ale przecież już na niej jesteście ;) Pojawią się również dodatkowe zadania które pozwolą zdobyć dodatkowe wejściówki, dlatego śledźcie ten post i opcję na bieżąco ;)!

Zabawę czas zacząć!


Aktualizacja

Wyniki zostały już ogłoszone.

No i nasz pierwszy konkurs został zakończony!Wzięło w nim udział 114 osób, zdobywając 1798 wejściówek. Zwycięzcą okazał…

Opublikowany przez Fortnite Polska na 29 listopada 2017

Gratulujemy zwycięzcy z którym skontaktujemy się mailowo!

Konkurs FortnitePolska.pl do wygrania Fortnite Ratowanie Świata!

zvr
Twoja reakcja