Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Magiczny grzyb może wrócić do Fortnite, póki co znajduje się tylko w labolatorium

Do Fortnite ponownie może zawitać magiczny grzybek, który jest doskonale znany graczom z poprzedniego sezonu.


W poprzednim sezonie gracze mogli „aktywować” magicznego grzybka, który dawał im różne bonusy. Według niepotwierdzonych informacji, miał to być dodatek dopiero na 3 sezon, natomiast Epic włączyło grzybka nieco za wcześnie.

I choć ta teoria nie jest potwierdzona, to wygląda na to, że grzybek w pewnym momencie 3 sezonu rzeczywiście się pojawi. Już teraz można go zobaczyć w laboratorium.

Magiczny grzyb wróci do Fortnite?

Magiczny grzybek dawał graczom między innymi zdrowie oraz osłony. Należało przez nim zatańczyć, a potem „nakarmić” 100 jednostkami drewna. W zamian grzyb podążał za graczami i leczył ich. Dobrze przedstawił to Youtuber o nicku „JykuYT” na swoim filmie.

Wiele osób czekało na opadnięcie wody do tego stopnia, grzybek został odkryty. Finalnie okazało się, że ten nie tyle „nie działa”, co po prostu go nie ma. Wcześniej znajdował się pod wodą i wszyscy byli przekonani, ze wróci normalnie do gry. Niestety, tak się nie stało.

Jest jednak nadzieja ja na to, że Epic jednak przywróci koleżkę do gry. Obecnie grzyba można zobaczyć w laboratorium. Póki co zwyczajnie nie został aktywowany we wszystkich trybach gry. Być może czeka na odpowiedni moment.

Tagi