Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

„Mało się dzieje, bo próbują naśladować pierwszy rozdział” – Ninja o obecnej stagnacji Fortnite

Nie ma wątpliwości, że wydawanie przedmiotów w Fortnite zwolniło. Wygląda jednak na to, że Ninja wie nieco więcej.


Ninja to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych twórców Fortnite. Można go lubić, można nienawidzić, ale zdecydowanie trzeba się liczyć z jego zdaniem.

Streamer często wspominał o kolejnych ruchach Epic Games i tym, nad czym ma pracować studio. Być może wpadł na trop tego, dlaczego w grze dzieje się tak niewiele.

Odtwarzanie pierwszego rozdziału?

Osoby, które chciały powrotu do początków Fortnite mogą się poczuć, jak w domu. Mało zmian, stały balans i raczej oszczędne informacje o kolejnych planach.

Ninja uważa, że obecny etap gry to próba odtworzenia procesu, jaki obserwowaliśmy podczas 1 rozdziału. Co to oznacza? Że pierwszy sezon może być wolniejszy, aż do szalonego 10.

Streamer zgadza się jednak, że rozgrywce potrzeba większej ilości dodatków. Produkcja Epic Games przyzwyczaiła nas do tego, że praktycznie dzieje się coś niesamowitego, tymczasem nie mamy nowych broni, nowych przedmiotów, większych zmian na mapie, a jedyną nadzieją jest nadchodzące The Game Awards.

W nocy z 12 na 13 grudnia, developerzy Fortnite będą mieli jakieś ważne ogłoszenie. W zeszłym roku było to wprowadzenie Podium, które zastąpiło Karkołomne Kino. co będzie tym razem? Przekonamy się już niedługo.

Tagi