Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Mecze pełne botów w 3 sezonie Fortnite

3 sezon Fortnite choć zmienił wiele różnych rzeczy, to nadal pozwala na tworzenie meczów pełnych botów.


Gracze Fortnite od zawsze szukali sposobów na ułatwienie sobie życia. Jednym z takich tricków jest tworzenie meczów, które są wypchane samymi botami. W przeszłości były sytuacje, w których gracze byli za to banowani, jak jest obecnie?

Boty w 3 sezonie 2 rozdziału Fortnite

Lobby z botami są obecnie traktowane jako LTM, czyli tymczasowe tryby gry. Gracze używają tego głównie w jednym celu – do zrobienia sobie wszystkich możliwych wyzwań. Wszyscy bowiem wiedzą, że wyzwania łatwiej robi się na botach, które kompletnie nic nie ogarniają, niżeli w meczach ze zwykłymi graczami.

To dlatego w 3 sezonie tak wiele osób kombinuje z podłączaniem telefonu, czy Nintendo Switch i łączeniu się ze swoim głównym kontem. Czy to działa? Póki co tak. Sposób jest banalnie prosty. Wystarczy mieć nowe konto na telefonie i zaprosić je z głównego konta na komputerze. W momencie dołączania do gry należy wyłączyć Fortnite na telefonie, dzięki czemu nasze multi konto nie zdobędzie żadnego poziomu.

Nie trzeba do tego zbyt dużej filozofii i chyba właśnie dlatego jest to tak często używane. Takie lobby trochę się różni od zwykłego, przykładowo nie ma w nim zupełnie maruderów (czyli przeciwników, którzy przylatują na wyspę). W związku z tym wykonanie wyzwań z materiałami wybuchowymi bywa naprawdę trudne.

Czy można za to dostać bana? Oficjalnego stanowiska nie ma, natomiast blokady kont jak najbardziej się zdarzały. Epic doskonale widzi, że gracie ciągle mecze z botami, natomiast jak przyznają członkowie społeczności, robią tak już od dłuższego czasu i nie spotkali się do tej pory z żadnymi konsekwencjami.

Warto pamiętać, że statystyki z takich meczów nie zapisują się do głównych statystyk, a właśnie do trybów tymczasowych.

Tagi