Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Minęło już prawie 40% obecnego sezonu w Fortnite

Obecny sezon w Fortnite pokazuje, dlaczego produkcja Epic Games tak zwolniła.


Poprzednie sezony w Fortnite trwały ponad 100 dni. Nic więc dziwnego, że gdy dzisiaj 3 sezon jest skończony w 37%, to mało kto w to wierzy. To własnie dlatego pierwsze miesiące obecności gry były tak innowacyjne, bo sezony trwały stosunkowo krótko.

To już 37% obecnego sezonu

Jeżeli 3 sezon nie zostanie przedłużony, to całkiem niedługo minie jego połowa. Szybko prawda? Wydawałoby się, że dopiero przed chwilą mapa zanurzyła się pod wodą. Ale tak wyglądały początki produkcji Epic Games. Sezony były stosunkowo krótkie, przez co wydawało się, że nowości jest znacznie więcej.

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie zostanie udostępniona aktualizacja 13.30, a następny patch po 13.30 będzie już połową sezonu. Oczywiście mało kto w to wierzy. Przypomnijmy, że 2 sezon był przedłużany kilkukrotnie.

Pytanie, co zrobi teraz Epic. Normalnie w wakacje były udostępniane specjalne wyzwania w ramach lata z Fortnite. Obecnie mimo trwania wydarzenia, kompletnie niczego takiego nie ma.

Niedługo powinny ruszyć również urodziny, także można się szykować na jakieś specjalne przedmioty – póki co jednak niczego w tym temacie nie potwierdzono. Teoretycznie 3 sezon powinien skończyć się planowo 27 sierpnia, czyli za nieco ponad miesiąc.

Tagi