Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News Offtopic

Monopoly Fortnite – świetna planszówka i idealny prezent na święta!

Jeżeli nie macie pomysłu na prezent lub nie wiecie gdzie się podziać podczas aktualizacji naszej ulubionej gry mamy dla was świetną propozycję! Monopoly Fortnite – nasza ulubiona planszówka w Fortnite’owej odsłonie to gwarancja świetnej zabawy! 

Chyba każdy z nas choć raz grał w jakąś odmianę Monopoly. Gra jest gwarantem świetnej zabawy z znajomymi. Do rozgrywki będziemy mogli zaprosić maksymalnie 7 przyjaciół. Nie znajdziemy tutaj zwykłych pieniędzy, a naszą walutą będą nasze punkty zdrowia! Bój będziemy toczyć na dobrze nam znanej mapie, która z każdym okrążeniem będzie ograniczana przez śmiercionośną burze. Oczywiście, wygrywa ta osoba, która ostatnia zostanie na placu boju, zupełnie jak w Fortnite!

A jeszcze dziś świąteczny konkurs w którym do zgarnięcia 3 egzemplarze Monopoly Fortnite!
Śledźcie nas na bieżąco! 

Co Fortnite’owego znajdziemy w środku?

W środku znajdziemy 27 pionków, które przedstawiają postacie z gry. Będziemy mieli możliwość grania Black Knightem, Ravenem, Omegą, Raptorem, Love Rangerem oraz wieloma innymi legendarnymi postaciami. Nie chcemy wam zdradzać ich wszystkich. Spróbujcie je sami odkryć! Poruszać będziemy się po dobrze znanej nam mapie. Każdy z nas będzie mógł zdobyć Wykrzywione Wieże, Przyjemny Park, Wypasioną Wyrwę, Sklepową Sadybę i resztę miejsc znanych z mapy. Po drodze do zwycięstwa będziemy musieli unikać burzy, pułapek i ścian przeciwników. W tej trudnej przeprawie pomogą nam skrzynki, ogniska, bandaże, czyli dobrze nam znane elementy z Fortnite’owego świata. Każdy z nas znajdzie wiele odesłań i elementów z naszego ulubionego tytułu.

Gdzie znaleźć?

Monopoly Fortnite będziemy mogli znaleźć do kupienia w sieci. Pojawi się ona również w wielu sklepach stacjonarnych. Szukajcie egzemplarzy wszędzie tam, gdzie dostępne są zwykłe wersje Monopoly. Jednak śpieszcie się, znikają one w ekspresowym tempie!

Zamierzacie kupić Monopoly Fortnite i grać ze znajomymi? Dajcie znać w komentarzach!