Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nagły skok punktów w jesiennym zadaniu, jest szansa na malowanie

Epic Games ostatnio zorganizowało całkiem przyjemny event z jesiennym malowaniem.


Jesienne wyzwanie jest czymś, co ma pomóc nieco graczom przełamać nudę. Niedługo zapewne wystartują zimowe wydarzenia, natomiast w przerwie otrzymaliśmy zadanie jesiennej królowej.

Ma ono bardzo proste podstawy, gracze zdobywają punkty, a Epic wynagradza to malowaniem dla wszystkich, którzy wzięli udział.

Duży przeskok punktów

Jeszcze wczoraj wiele osób pisało, że zadanie jest niemożliwe do wykonania. Faktycznie, kilkanaście godzin temu licznik punktów był w tragicznej pozycji.

Mało kto wierzył, że w dwa dni uda się wbić tyle punktów. Wszystko zmieniło się tak naprawdę przez noc. Nagle licznik znacznie podskoczył i już jest przy drugiej kresce.

Spory progres, jak na jeden dzień. Gracze wczoraj pisali, że wbicie 2 500 000 000 punktów jest po prostu niemożliwe. Teraz stało się jak najbardziej realne.

Ogromna mobilizacja?

Społeczność wskazuje, że mniejsza aktywność mogła być spowodowana Świętem Dziękczynienia. Epic mogło to przewidzieć i dlatego w weekend wystartował kolejny okres z większym XP.

Teraz pytanie, czy to gracze nagle zebrali się w sobie i wbili tyle punktów, czy licznik działał z opóźnieniem, czy może to Epic nieco pomogło w osiągnięciu celu? Tego niestety się nie dowiemy. Do końca wyzwania zostały dwa dni, także do gry!

Tagi