Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Najbardziej broken propozycja społeczności Fortnite z wyrzutnią szczelin

Gracze często mają genialne pomysły dodatków do Fortnite. Dzisiaj nieco z innej strony.


Społeczność Fortnite często dzieli się naprawdę dobrymi propozycjami nowości, jakie mogłyby zostać wprowadzone do Fortnite. Tym razem kogoś ewidentnie poniosło.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku Vg3n7Z017 zaproponował nową broń, jaka mogłaby się znaleźć w Fortnite. Jest z nią jeden problem – jest kompletnie OP.

Wyrzutnia szczelin

Coś podobnego mieliśmy już w przeszłości, natomiast ta wersja byłaby bronią, wysyłającą przeciwników w powietrze. Wyrzutnia miałaby zadawać 100 obrażeń, używać rakietowych pocisków i mieć 4.5s przeładowanie. Jak pisze autor:

To tak naprawdę połączenie Złomoszczelina i Granatów Impulsowych.

Propozycja doczekała się nawet przedstawienia graficznego. Wygląda całkiem okej, gracz zdecydował się pozmieniać nieco górną część rakiety, by znalazła się tam szczelina.

Natomiast jak sama społeczność zauważyła, coś takiego byłoby tak samo OP, jak Zapatron. Jeden celny strzał i mamy likwidację.

Marne szanse, że zobaczymy coś takiego kiedykolwiek w grze. Były w przeszłości propozycje, by dodać wyrzutnię szczelin, która oddziałuje na naszych sojuszników i na nas. Ale to wydaje się zbyt mocne.

Tagi