Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Najlepsze miejscówki do oglądania dzisiejszego eventu w Fortnite. Galactus, bus bojowy i więcej

Epic powoli szykuje się do wieczornego wydarzenia.


Event kończący 4 sezon odbędzie się już dzisiaj, dokładnie o godzinie 22:00. Przypomnijmy, że na serwerach warto pojawić się nieco wcześniej, przynajmniej tak zaleca Epic Games. Póki co w grze nie dzieje się zbyt wiele.

Na pewno wszyscy po wejściu do Fortnite zauważą, że zegar wszedł już w ostatnią fazę, natomiast bus bojowy wrócił z jakiegoś powodu do swojej normalnej formy.

Epic już się szykuje

Trudno powiedzieć, czy przed 22:00 pojawi się jeszcze jakaś zapowiedź. Jest to bardzo możliwe, bowiem Epic zapewne będzie chciało po raz ostatni przypomnieć wszystkim, że muszą walczyć o dobro wyspy.

Na ten moment żadnych nowych zapowiedzi nie ma. Są tylko „przypominajki” ze standardową grafiką Galactusa. Co jednak ciekawe, z jakiegoś powodu ustawiono domyślny wygląd busa bojowego.

Prawdopodobnie ma to jakiś związek z tym, że nowy bus odegra ważną rolę podczas eventu. Nie tylko deweloperzy się szykują, ale także gracze. Społeczność stworzyła prostą grafikę pokazującą, gdzie najlepiej się zatrzymać, by wszystko dokładnie widzieć.

Najlepsze miejsce zostało oznaczone na kolor żółty. Głównie dlatego, że to najwyższe miejsce na mapie. Najgorzej widać w strefie niebieskiej, zielone mają największą szansę na zmiany.

Oprócz tego w ramach „zapowiedzi” warto spojrzeć na timelaps z tego, jak zmieniały się wszystkie elementy związane z Galactusem.

Tagi