Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Najpopularniejsze drogi busa bojowego z Fortnite. Nawet Epic pytało gracza, jak trudne to było

Jeden z graczy Fortnite postanowił sprawdzić, jak często bus przelatuje nad konkretnymi lokacjami.


Zastanawialiście się kiedyś, nad jakimi miejscówkami najczęściej przelatuje bus bojowy? Jeden z graczy Fortnite postanowił to sprawdzić. W sumie zarejestrował on 500 swoich meczów, a po każdym przelocie busem bojowym zapisywał, w jaki sposób leciał.

Dzięki temu wiemy, że Epic zrobiło naprawdę dobrą robotę, a drogi busa rzadko kiedy się pokrywają.

Zapisanych 500 meczów

Najczęściej bus przelatuje nad centralną częścią mapy, co nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem, jak czytamy z opisu, najczęściej gracz startował z dołu, od Siorbanych Szuwar.

scragr97

Nawet, jeżeli nie dostarczyło to zbyt wielu przełomowych informacji (w zasadzie to żadnych), to Epic uznało to za naprawdę fajny projekt. W komentarzach pod wpisem scragr97 na Reddicie pojawiło się pytanie od jednego z developerów:

To jest świetne.

Jak trudne było śledzenie tego?

Gracz niestety jeszcze nie odpowiedział, natomiast czytając jego wypowiedzi szybko można dojść do wniosku, że zna się na rzeczy. Samo Epic z pewnością posiada podobne narzędzia, dzięki którym śledzi w jaki kierować busa, gdzie gracze najczęściej wysiadają i na jakie miejscówki lecą.

Bus bojowy niedługo może otrzymać nowe opcje. Jak wskazywali leakerzy w poprzednich dniach, prawdopodobnie w okolicach 3 kwietnia, wraz z pojawieniem się Deadpoola w grze, dodana może zostać opcja ustawienia wybranego wyglądu busa. Nie zostało to potwierdzone, natomiast już teraz w plikach znajduje się dodatkowe miejsce na ustawienie skina do busa bojowego.

Tagi