Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Co nas dalej czeka w kampanii Ratowanie Świata ?

Siemanko, jak zapewne zauważyliście Fortnite rozwija się w błyskawicznym tempie. Kolejne aktualizacje, wprowadzane nowe rozwiązania, słuchanie community i naprawianie błędów jak i ciągła optymalizacja gry. To wszystko sprawia, że dla tytułu z pod rąk studia Epic Game nie ma granic. Czasami mamy wrażenie, że czytają wszystkie komentarze jakie wpadną do internetu na temat ich gry i biorą sobie je do serca.

Dzisiaj postaramy się przejrzyście wypunktować zmiany jakie zajdą w trybie Ratowanie Świata do końca tego roku.

Zmniejszenie losowości zdobywanych Itemów

Nas i jak zapewne was przytłacza ogrom rzeczy jakie można zdobyć w grze. Biorąc do tego dużą losowość sprawia to wrażenie braku wpływu jaki mamy na grę. Oto kilka rzeczy, które wprowadzi studio Epic Game, by dać nam „wolną rękę”

Okolicznościowy sklep walutowy – Za specjalną walutę (np. halloweenowe cukierki) będziecie mogli kupić okolicznościowe przedmioty i lamy.

Ewolucja rzadkości bohaterów – Nareszcie będzie można nie tylko „wbijać” poziomy bohaterowi, ale również rozwijać jego unikalność. To oznacza, że będziecie mogli ze zwykłego szarego bohatera zrobić unikatowego pomarańczowego. WOW! 

Przejrzystość

Naprawdę ciężko ogarnąć multum możliwości w grze do tego rozbitych na strony między którymi trzeba lawirować. Czasami potrafi to zabrać mnóstwo czasu, bo trzeba kilkukrotnie zmieniać zakładki by coś zrobić. Tu z pomocą przybywają nam Twórcy, oto kilka zmian jakie wejdą by ułatwić nam prowadzenie tej jakże rozbudowanej gry.

Dostęp do ekwipunku w każdej chwili – Wreszcie będzie łatwy i przejrzysty dostęp do łupów nawet świeżo po zebraniu ich podczas walki na mapie.

Zbieranie rzeczy – Zostanie wprowadzone menu kontekstowe by znacznie ułatwić zarządzanie przedmiotami , schematami czy ocaleńcami jak i ich rozwojem. Zmiany Uproszczą nam również uzupełnianie „Księgi Ocalenia”

Mapa Zadań – Zostanie wprowadzona możliwość przeglądania na bieżąco zadań wraz z przejrzystym opisem jak je wykonać i co za nie otrzymamy. Będziemy mogli sobie zaplanować nasze działania poprzez wgląd w kolejne zadania.

Powtarzalność

Niestety jak w każdej grze czasem mniej lub bardziej dotyka nas monotonia. Na szczęście Twórcy o tym wiedzą i chcą wprowadzać nam kolejne urozmaicenia.

Jednym z nich mają być minibossy, które pojawiać się będę losowo na mapach by urozmaicić pole walki.  Powinny pojawić się już niebawem i będą początkiem do wprowadzania pełnoprawnych Bossów.

Wiele osób również narzeka na to, że gra jest niedokończona, co jaśniej rzecz biorąc daje wrażenie, że postępy właściwie nie mają sensu. Po wielu godzinach rozgrywki mamy wrażenie, że kolejne zadania są proceduralne. Dlatego Twórcy już nad tym pracują i chcą wprowadzić przetrwanie wersja 2.0. Chcą by wydarzenia w grze dawały nam coś więcej na każdym poziomie nie tylko na samym początku gry.

W odpowiedzi na prośby community, w kolejnej rundzie developerzy zamierzają dać nam możliwość głosowania w kwestii pominięcia dni.

Podsumowanie

Studio Epic Game ciężko pracuje nad udoskonalaniem gry w każdym aspekcie. Bardzo cieszy jak uważnie śledzą dyskusje społeczności i wprowadzą zmiany, o które gracze proszą. Jeżeli dalej będą szli w tym kierunku mają szanse na stworzenie czegoś wielkiego i ponadczasowego.

 

 

A Wy co sądzicie o pracy Twórców ? Czy zgadzacie się z naszą opinią ? Czy może jednak mogą zrobić więcej ?

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszam na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja