Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Niedługo do Fortnite prawdopodobnie zostanie dodany darmowy skin dla Nintendo

Według niepotwierdzonych informacji od leakerów, niedługo do Fortnite zostanie dodana darmowa skórka.


Wszystko wskazuje na to, że Epic podejmuje kolejną współpracę, w ramach której do gry zostanie dodana darmowa skórka. Będzie ona jednak związana z konkretną platformą.

Niektórzy mogą się już domyślać jaką, kilka dni temu Epic dało nam podpowiedź w jednym ze zwiastunów Królewskiej Imprezy.

KIRBY ZNALAZŁA SIĘ W FORTNITE

Fortnite i Nintendo

Wspominaną platformą jest Nintendo. W plikach znalazła się dokładnie taka informacja, jaka jest widoczna przy darmowych skinach dla posiadaczy Playstation:

„Cosmetics.Source.Platform.Nintendo”

Społeczność Nintendo w Polsce nie jest zbyt duża, a i samych graczy Fortnite na ten platformie nie ma zbyt wielu. Dlatego w naszym kraju większość będzie musiała się obejść smakiem.

Nie wiadomo jeszcze tak naprawdę nic o możliwym skinie. Osoby przeszukujące pliki gry nie są w stanie ustalić jego wyglądu, ani daty wyjścia. Skórka jest dodatkowo zaszyfrowana i zostanie ujawniona zapewne dopiero za kilka dni.

Warto wspomnieć, że będzie to druga skórka wydana tylko dla Nintendo. Już wcześniej kupując Switch w specjalnym zestawie, można było odebrać V-Dolce i specjalnego skina.

Tagi