Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nikt się nie zorientował, że do Fortnite trafiły przedmioty, które wyciekły prawie 2 lata temu

W historii Fortnite wyciekło tak wiele przedmiotów, że aż trudno je zliczyć. Okazuje się, że Epic niedawno użyło czegoś, co wyciekło jeszcze w 6 sezonie.


Fortnite z tak dużą liczbą przedmiotów jest nie lada gratką dla wszystkich leakerów. Kiedyś co tydzień, a teraz co dwa tygodnie, wycieka masa przedmiotów kosmetycznych, które potem lądują w grze.

Ale nie zawsze tak było. W plikach znajduje się wiele rzeczy, które wyciekły już kilkanaście miesięcy temu, a nadal nie trafiły do gry.

Po prawie dwóch latach w końcu w grze

Są jednak przedmioty, które znalazły swoje miejsce w grze. W 6 sezonie, czyli w grudniu 2018 odkopano…Picie i frytki. Na pewno pamiętacie, że wszyscy byli przekonani, iż trafią do Fortnite jako coś do konsumowania – na zasadzie jabłek, czy grzybów.

Czas mijał, a z tymi przedmiotami nic się nie działo. Aż do niedawna. Wiedzieliście, że to weszło finalnie do Fortnite? Okazuje się, że Epic wykorzystało picie i frytki w pokoju Deadpoola:

Po tylu miesiącach, w końcu się udało. Pytanie, czy Epic właśnie to tak planowało, czy użyło po prostu modeli, które były i tak już gotowe? Wydaje się, że sensowniej brzmi ta druga wersja.

Tagi