Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
Aktualizacja

Nowa mapa w Battle Royale… kiedy i czy w ogóle będzie?

Siemanko, dzisiaj poruszymy temat nowej mapy. Czyli kiedy się jej możemy spodziewać i jak ona może wyglądać. Czy twórcy w ogóle planują nową mapę ? A może jednak modernizacje obecnej.

Nowa Mapa ?

Otóż jeżeli śledzicie poczynania twórców to może słyszeliście jak niedawno wspominali o tym, że pracują nad obecną mapą. Wspominali również o planach na zrobienie nowej, a nawet napominali że mają już projekt i jest szansa że wejdzie wraz z początkiem nowego roku.

Zdania społeczności w tej sprawie są podzielone. Jedni by chcieli powiększenia aktualnej mapy o jakąś wyspę tak jak w PUBG-u, czy też zupełnie nowej większej mapy i towarzyszące temu dodanie jakichkolwiek pojazdów. Są też tacy gracze, którzy czują satysfakcje z rozgrywki na aktualnej mapie i nie chcą żadnych radykalnych zmian w konstrukcji terenu.

Pewnym jest, że developerzy pracują nad urozmaiceniem gry w trybie Battle Royale, a maja ku temu elementy. Mogliby np. na podstawie fabularnej części rozgrywki, stworzyć zupełnie nową większą i lepszą mapę.

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę, że twórcy wspominali o nowej mapie i pracą nad obecną, można mieć nadzieje, że pojawi się coś nowego w grze. Patrząc również na postęp jaki z dnia na dzień przyczyniają developerzy jest szansa na coś nowego już na początku nowego roku.

 

Chcielibyście nową mapę ? Nie możecie się doczekać ? A może macie jakiś pomysł, który warto byłoby podesłać developerom? Podzielcie się z nami w komentarzach

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszam na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

 

zvr
Twoja reakcja