Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nowa opcja pozwoli kupować tyle V-Dolców, ile potrzeba do nowego skina w Fortnite

Wygląda na to, że Epic posłuchało swojej społeczności, a na horyzoncie jest nowa opcja związana z V-Dolcami.


Dzisiaj w Fortnite odbywa się nowa aktualizacja, oznaczona jako 13.20. Dodano w niej całkiem sporą ilość przedmiotów kosmetycznych oraz kilka innych nowości. Oprócz tego w plikach leakerzy znaleźli jedną, bardzo ważną rzecz związaną z V-Dolcami.

Od zawsze w społeczności pojawiały się propozycje, by gracze mogli kupić dokładnie tyle V-Dolców, ile potrzebują. Okazuje się, że coś takiego właśnie znaleziono w plikach.

Tyle, ile potrzebujecie do nowej skórki

Opcja ta nosi nazwę „Reload V-Bucks”, czyli po polsku przeładowanie V-Dolców, lub coś w tym rodzaju. Opis sugeruje dokładnie to, co proponowali gracze.

„Kupuj tylko tyle V-Dolców, ile potrzebujesz do tego, co chcesz”

Dalej jest podany przykład, tego, że jeżeli mamy 1500 V-Dolców, a skin kosztuje 2000, to kupimy tylko 500, a nie cały 1000.

„Oznacza to, że jeżeli masz 1500 V-Dolców i chcesz kupić skórkę kosztującą 2000 V-Dolców, to nie musisz płacić za kolejne 1000 V-Dolców!”

Nie wiadomo, kiedy ta funkcja zostanie dodana i czy naprawdę się to uda. Natomiast nie bez powodu w plikach znalazło się coś takiego.

Brzmi naprawdę ciekawie, wręcz nierealnie. W końcu wszyscy byli przekonani, że nie ma najmniejszych szans na coś takiego.

Tagi