Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nowa pułapka nadchodzi do Fortnite, zapowiada ją ekran wczytywania!

Wygląda na to, że niedługo do Fortnite zostanie dodana zupełnie nowa pułapka!


Najnowsza aktualizacja wprowadziła do plików nowy typ pułapki. Początkowo wydawało się, że znamy tylko jej nazwę i jedynie na tej podstawie możemy domyślać się, jak będzie działać.

Poison Dart to oczywiście strzałka trucizny. Trudno jednak było wymyślić ewentualny wygląd. Z pomocą przychodzi nam ekran wczytywania na 3 tydzień wyzwań. Widzimy tam jedną ze skórek karnetu bojowego (z 23 poziomu), która prawdopodobnie kradnie złotą kobrę. Co jednak najciekawsze, ze ścian wystają właśnie strzały.

Możliwe, że tak właśnie będzie wyglądać nowa pułapka. Stawiana na  ścianach, podłodze i suficie, wystrzeliwać będzie z siebie zatrute strzały. Możliwe, że przy okazji zostanie wprowadzona mechanika krwawienia, czyli utraty punktów życia co jakiś czas. Przykładowo 5 punktów co sekundę.

Kiedy nowa pułapka wejdzie do Fortnite?

Prawdopodobnie w 3 tygodniu, skoro ekran wczytywania jest przeznaczony na 3 tydzień wyzwań. Nowe przedmioty zazwyczaj wchodzą razem z aktualizacjami zawartości. Te z kolei pojawiają się planowo we wtorki, lub czwartki. Najprawdopodobniej nową pułapkę zobaczymy w przyszły wtorek.

Myślicie, że się sprawdzi?