Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nowa strzelba to prawdopodobnie broń z Ratowania Świata

Wygląda na to, że nowa strzelba, która niedługo zostanie dodana do trybu Battle Royale, będzie pochodziła z trybu Ratowania Świata.


Epic Games często korzysta w Battle Royale ze swoich pomysłów, które pierwotnie były wprowadzane do Ratowania Świata. Nie ma w tym nic niezwykłego, w końcu jeżeli coś się sprawdza i pasuje klimatem do sezonu, to można „przenieść” jakąś broń z jednego trybu do drugiego w taki sposób, by zachować rdzeń przedmiotu, czy pukawki i jednocześnie zbalansować całość pod BR.

Nowa strzelba „Dragon” w Fortnite

Niedawno pisaliśmy o strzelbie „Dragon”, jaka miałaby zostać dodana do Fortnite. Okazuje się, że w Ratowaniu jest strzelba właśnie o takiej nazwie. I choć nie ładuje się ona 4 sekund, to ma ciekawe mechaniki, które mogą zostać przeniesione do BR.

Chodzi tutaj przede wszystkim o możliwość podpalania przeciwników. Coś podobnego może zostać wprowadzone do Battle Royale, w końcu mechanika ognia niesamowicie się rozwinęła w 3 sezonie.

By: A1getdismoney 

Nie wiadomo, czy faktycznie i to zostanie zaimplementowane, natomiast istnieje taka szansa. Na pewno podpalanie przeciwników byłoby czymś ciekawym, podobnie, jak możliwość zrobienia tego samego względem tekstur.

Póki co nie ma żadnych informacji na temat ewentualnej daty wprowadzenia strzelby. Może być to już w przyszłym tygodniu, albo dopiero za kilka miesięcy.

Tagi