Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nowy skin potrafi naprawdę zmylić przeciwników

W historii Fortnite było w sumie kilka skórek, które były na początku uważane za takie, które mogą zapewnić nam zwycięstwo. Z nowym skinem jest podobnie?


W Fortnite nie ma przedmiotów, które w oczywisty sposób dają przewagę nad innymi. No chyba, że mówimy o kilofie, przez który gracze zadają więcej obrażeń i szybciej biegają. To jednak był błąd, a kilof został tymczasowo usunięty.

Poza takimi dziwnymi przypadkami, raczej trudno posądzać Fortnite o Pay2Win, czyli oferowanie przedmiotów w sklepie, zapewniających przewagę. Niektóre skórki są jednak na tyle specyficzne, że…

Skin, który zapewnia przewagę?

Pewnie pamiętacie, jak na początku można było „oszukiwać” przeciwników emotką T-Pose. Tym razem mamy coś podobnego. Jak pokazuje Muselk, nowy skin potrafi wywieźć przeciwników w pole.

Głównie dlatego, że składa się z kartonów, które zlewają się z innymi kartonami, dostępnymi na mapie. Efekt?

Jak widzicie, da się stanąć, lub kucnąć obok kartonów i nie zostać zauważonym. Trudno się w sumie dziwić, że gracze czasem nie zauważają swoich przeciwników. Szczególnie, gdy dzieje się to w nocy.

Czy to podchodzi pod Pay2Win? Na pewno do takiego stwierdzenia bardzo daleko, natomiast rzeczywiście coś może być na rzeczy. T-Pose, czy choinka miały podobnie. Dopóki gracze nie przyzwyczają się do widoku dodatkowego kartonu z karabinem, możecie próbować się chować właśnie w ten sposób.

Skórka kosztuje 800 V-Dolców i w sklepie występuje w dwóch rodzajach. Męskiej oraz żeńskiej. Można do niej dokupić także kilof.

Tagi