Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord TeamSpeak
News

Nowy tryb Fortnite 50v50!

Nowy tryb Fortnite 50v50!

Chcielibyśmy zaprezentować wam nowy tryb Fortnite 50v50! Wspominaliśmy już o nim w ostatnich patch notesach które możecie przeczytać TUTAJ. Mamy nadzieje, że podobała się wam otoczka zrobiona wokół nowego trybu. Jest to okresowy tryb gry w którym naprzeciwko siebie staje 50 graczy po każdej stronie. Według nas jest to najbardziej epicka odmiana Battle Royale. Z resztą sami zobaczcie poniżej.

Musicie jednak pamiętać, że nowy tryb pozostanie w grze przez ograniczoną ilość czasu. Udostępniony został on dziś 8 grudnia i trwać będzie 17 grudnia, więc zbierajcie znajomych i dołączajcie do rozgrywki póki czas! Jeżeli spodobał wam się nowy tryb tak samo mocno jak nam, możecie komentować i wypowiadać się na redditcie w wątku: https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/7iccel/petition_to_keep_50v50/. Spróbujmy wspólnymi siłami przekonać twórców do pozostawienia tego moda w grze ;)!

Jak zagrać

Odpalenie nowego trybu jest bardzo proste. Wystarczy wejść do gry, uruchomić tryb Battle Royale, a jako rodzaj rozgrywki ustawić 50 na 50. Możecie grać Solo, Duo oraz w Oddziałach. Wasz team zostanie oznaczony dopiero po wylądowaniu na polu bitwy. Komunikować możecie się za pomocą wbudowanego w grę komunikatora (domyślnie klawisz Y).My jednak polecamy naszego Discorda na którym na tą okazję utworzyliśmy specjalne kanały 50v50 (wbijajcie TUTAJ)! Wasi towarzysze na mapie będą oznaczeni znacznikiem koloru zielonego który pojawi się nad ich głowami oraz na minimapie. Oczywiście zasady są podobne do trybu Battle Royale więc okręg będzie się stopniowo zmniejszał. Wygrywa ta drużyna, której członkowie jako ostatni zostaną przy życiu.

Zasady

Ogólnie obowiązują te same zasady które są w trybie Battle Royale jednak na potrzeby nowej zabawy zostało wprowadzone parę modyfikacji:

  • Brak Friendly Fire, nie możecie zabić towarzysza ze swojej drużyny (znaczniki trafień nadal będą pokazane)
  • Widoczność towarzyszy nienależących do waszego oddziału została ograniczona do zielonych strzałek i znaczników
  • Przez czat głosowy rozmawiamy jedynie ze swoim oddziałem, nie możemy komunikować się w ten sposób resztą 50 osobowej grupy
  • Reanimować możemy wszystkich z naszego 50 osobowego teamu
  • Towarzyszy zobaczymy dopiero po wylądowaniu na mapie

W przyszłości planowane są również inne wydarzenia tego typu, oraz różne tryby okresowe. Ma to na celu podkręcenie rozgrywki w Battle Royale oraz zachęcenie was do jeszcze lepszej zabawy ;)!


Podsumowanie

Jak podoba się wam nowy tryb? Chcielibyście więcej podobnych akcji w przyszłości? Dajcie znać w komentarzach ;)!

Niedługo też otwieramy rekrutację na streamerów współpracujących z naszym serwerem. Jeżeli chcielibyście pomóc nam w rozwoju, macie pomysły co do funkcjonowania społeczności bądź chcielibyście spełniać się jako redaktorzy na naszych łamach, piszcie na Discordzie lub na email kontakt<małpa>fortnitepolska.pl

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to wpadnijcie na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja