Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nowy zwiastun Fortnite ujawnia nową broń, przedmiot do spożywania i zawieszkę do broni

Wygląda na to, że faktycznie nasze teorie się potwierdzają.


Wskazywaliśmy, że ten sezon może mieć nowoczesne bronie i powoli zaczyna się to potwierdzać. Epic udostępniło oficjalną zapowiedź nowego sezonu – te klasyczne teasery, które mogą wychodzić teraz codziennie.

Widać jednak na nich całkiem sporo. Zazwyczaj te zwiastuny dopiero pod koniec nabierały sensu, a tu już przy pierwszym z nich mamy spory konkret. Ujawniono trzy przedmioty, jakie prawdopodobnie wejdą do gry wraz z 7 sezonem.

Co wiadomo po tym zwiastunie?

Mamy tu trzy przedmioty, każdy do czego innego. Pierwszy od lewej jest prawdopodobnie czymś, co zapowiadaliśmy kilka lat temu, czyli zawieszką do broni. Nie jest to oczywiście potwierdzone, ale tak to wygląda.

Drugie jest mleko, czyli klasyczny przedmiot do spożywania, który może nam odnawiać tak samo osłony, jak i zdrowie. Najciekawsze na koniec, tutaj prawdopodobnie mówimy o jakiejś kosmicznej broni.

Razem ze zwiastunem udostępniono także tekst (niestety tylko po angielsku, więc tłumaczenie może być niedokładne):

„Nadzór wyspy pokazuje, że mieszkańcy przestrzegają standardowych praw siły grawitacji. Sugerowanie wdrożenia technologii terenowych, aby temu przeciwdziałać.
Co idzie w górę…”

I na tym koniec. Najważniejsze wydają się te trzy przedmioty. Jeżeli faktycznie są to zawieszki, to wejdą one do gry po około 3 latach od pierwszych informacji na ich temat. Broni można się było spodziewać, natomiast mleko – kolejny przedmiot do „użycia”.

Tagi