Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Opis aktualizacji 12.61

Dzisiaj do Fortnite została wprowadzona nowa aktualizacja, oznaczona jako 12.61.


Dzisiaj odbyła się aktualizacja zawartości, oznaczona jako 12.61. Był to naprawdę ciekawy patch, który wprowadził wiele nowości. Nie była to duża aktualizacja, natomiast jedna z najważniejszych. Rozmiary aktualizacji:

  • PC: 623MB lub 609MB
  • Xbox: 3.88GB
  • Switch: 844MB
  • PS4: 1.4GB

Aktualizacja 12.61 w Fortnite

Wiele osób logując się mogło odebrać darmowe przedmioty – zbieraki i plecaki, które znajdowały się w plikach od dłuższego czasu.

W tym tygodniu pojawią się nowe wyzwania, dające PD i szansę na zgarnięcie nowego malowania, kilofa oraz lotni. Będziecie mogli również podarować znajomemu darmowy ekran wczytywania.

Specjalne wyzwania Szturmu na Agencję pojawią się dzisiaj o godzinie 16:00 czasu polskiego. Przypomnijmy, że dzięki temu odblokujecie w sumie trzy darmowe przedmioty.

Zmiany dotkną także kontrolery. Jak czytamy:

„Wkrótce kolejne zmiany dotyczące kontrolerów. Trzymamy rękę na pulsie i będziemy was na bieżąco informować o nowych zmianach.”

Nie wiadomo, kiedy i czy już weszły nowe zmiany – bardzo możliwe, że już teraz zmieniono nieco aim assist.

Dziwne zachowanie burzy

Wiadomo również, że nadchodzi nowy event, ściśle związany z burzą. Gracze informują o błędach, które sprawiają, że burza w grze zachowuje się niesamowicie dziwnie. Nie wiadomo, czy jest to zamierzone, czy faktycznie mówimy tutaj o jakimś problemie po stronie Epic Games.

Istnieje teoria, że to sprawka Midasa i taki stan rzeczy utrzyma się aż do soboty. Póki co Epic nie wydało w tej sprawie żadnego komunikatu. Oprócz tego naprawiono też kilka błędów, ale to zupełnie normalne.

Tagi