Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Opis aktualizacji 14.30 w Fortnite. Mocniejsza strzelba, pakiet dla Nintendo Switch i Galactus

Aktualizacja 14.30 nie była jakoś wyjątkowo duża, natomiast zawiera w sobie kilka oczekiwanych nowości.


Patch 14.30 to przede wszystkim przygotowanie do Halloween. Już teraz w plikach znajdują się nowe przedmioty do konsumowania, które niedługo wejdą oficjalnie do gry.

Epic zdecydowało się w końcu dodać pełny pakiet dla Nintendo Switch, czyli:

Zmieniona strzelba bojowa

Wiadomością tej aktualizacji jest zdecydowanie zmiana strzelby bojowej. Jak czytamy w oficjalnym opisie, została ona wzmocniona.

W grze znajdzie się także nowy tryb o nazwie Królewski Wyścig. Wiadomo jednak o nim stosunkowo niewiele, przynajmniej na ten moment.

„Zbieraj talony, by odblokować metę, następnie nie zostawaj w tyle i dotrzyj do niej jak najszybciej.”

Reszta zmian jest tak naprawdę kosmetyczna. Na niebie pojawił się Galactus, który zapewne będzie się zbliżał do wyspy. Zmieniono również lekko lobby na takie, które go pokazuje.

Reszta informacji to tak naprawdę przecieki. Wiemy, że w przygotowaniu jest między innymi nowa broń, która póki co nosi nazwę „Big Money”, Epic pracuje nad nowymi rybkami, a niedługo powinny zostać dodane nowe zestawy skinów.

Wchodząc do gry na pewno zauważycie też masę różnego rodzaju dekoracji na Halloween. To prawdopodobnie rozpocznie się pod koniec października dokładnie tak, jak to miało miejsce rok temu.

Czy aktualizację należy zaliczyć do udanych? Raczej średnio. Przecieków jest sporo, ale są one bardzo ogólne i dotyczą głównie rzeczy powiązanych z Halloween i zmian na mapie, o których już wiadomo – jak przykładowo Hellicarrier.

Tagi