Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Opis aktualizacji Fortnite 14.10 – Tworzenie swoich skinów, nowe miejscówki, supermoce i więcej

Nowa aktualizacja oznaczona jako 14.10 przynosi naprawdę wiele ciekawych zmian.


@boopfortnite

Aktualizacja 14.10 jest już w #fortnite #fortnitepolska

♬ dźwięk oryginalny – boopfortnite

Większości ciekawych nowości nie ma jeszcze w grze i dopiero pojawią się dopiero w trakcie trwania cyklu 14.10. Do tych najlepszych funkcji, na które warto poczekać należy zaliczyć między innymi możliwość tworzenia swoich własnych skórek.

Jak to konkretnie ma działać? Gracze będą mogli kupić jeden z nowych skinów i zmieniać go w zależności od własnych upodobań. Zmianie będzie ulegać kolor, fryzura, kształty na samej skórce etc.

Funkcja ta wejdzie do gry już niedługo. Nie wiadomo jednak kiedy konkretnie, istnieje szansa, że już dzisiaj w nocy.

Nowości w aktualizacji 14.10 w Fortnite

Najważniejszą zmianą na mapie jest pojawienie się nowej miejscówki Starka. To coś w rodzaju sporej wyspy, na której jest głównie jedna miejscówka. Epic z okazji jej wypuszczenia, dodało nawet specjalny zwiastun.

Co ciekawe, widać na nim nie tylko lokację, ale także superumiejętności. I choć nie wszystkie znalazły się jeszcze w grze, to można już używać przykładowo młota Thora, czy rękawic Iron Mana. Oprócz możliwości ich zdobycia, lokacja umożliwia przejechanie się specjalnymi wersjami normalnych samochodów. Te są o wiele szybsze i nie potrzebują kompletnie paliwa.

Jeżeli zależy nam na czasie, zawsze można opuścić miejscówkę korzystając z helikoptera. Wcześniej warto jednak rozprawić się z samym Iron Manem. To pozwoli nam zabrać mu jego kartę i otworzyć skarbiec.

Wyspa otrzymała także kilka pomniejszych zmian, jak chociażby wycinek parku bohaterów.

Podczas gry na pewno spotkamy także drony Galactusa, natomiast trzeba na nie uważać. Są naprawdę wytrzymałe i potrafią nieźle zaskoczyć. Co z nich wypada? Zazwyczaj są to legendarne wersje przedmiotów.

Dodano również misję z gnomami. Wystarczy po prostu pojawić się w konkretnym miejscu na mapie i posłuchać chwilę przemowy gnoma. Niestety z jakiegoś powodu Epic postanowiło pozbyć się glutków. Nie wiadomo, czy te jeszcze kiedykolwiek pojawią się w grze.

Epic pracuje również nad nowym pakietem przedmiotów, który ma zawierać zupełnie nową opcję. Gracze będą mogli zdecydować, jak bardzo skiny mają być „zepsute”. Zupełnie tak, jak przy skinach bili sprzed kilku miesięcy.

Tagi