Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Patch 14.30 pojawi się w przyszłym tygodniu?

Wygląda na to, że poznaliśmy już powód, dla którego ostatnia aktualizacja w Fortnite była tak mała.


Patch 14.20 był naprawdę mały. Wprowadzono kilka nowości, ale w sumie wszystko sprowadziło się do urodzin, współpracy z Rocket League i tyle. Przypomnijmy, że w plikach pojawiły się zaledwie 4 nowe skórki.

Jak na Epic Games, to naprawdę znikoma liczba. Dlatego kolejne dwa tygodnie wydawały się być w miarę nudne, jeżeli chodzi o ilość nowości.

Aktualizacja 14.30 już w przyszłym tygodniu?

Tymczasem leakerzy informują, że aktualizacja 14.30 jest już na serwerach testowych. Co to oznacza? Że update zaplanowany został nie za dwa tygodnie, a już na za tydzień, czyli w okolicach 29 września.

To by wyjaśniało, dlaczego 14.20 było tak małe w porównaniu z normalnymi aktualizacjami. Przez tydzień wszystko wyjdzie, a potem mielibyśmy pustkę. Jeżeli Epic faktycznie planuje wypuścić 14.30, to nie ma co się martwić o brak nowych przedmiotów kosmetycznych.

Bardzo możliwe, że poznamy wówczas więcej szczegółów odnośnie eventu na Halloween. W sieci mówi się o tym, że wraz z 14.30 ruszy Koszmarów Czar, ale na to są raczej małe szanse. W końcu oznaczałoby to tyle, że event potrwa dobry miesiąc.

Tagi