Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Pęknięcia na niebie i wszystko o nowym evencie w Fortnite

Epic coś kombinuje, do Fortnite prawdopodobnie zbliża się nowy event.


Każdy „OG” gracz Fortnite kojarzy pęknięcia na niebie. Dobra wiadomość jest taka, że Epic prawdopodobnie powróci do tego motywu. Póki co jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by zwiastować coś w rodzaju powrotu do przeszłości, ale na pewno coś jest na rzeczy.

Jak informują leakerzy, do plików dodano zaktualizowaną rakietę, jej dźwięki i… Nowe pęknięcia. Jedna z osób przeszukująca pliki gry pokazuje nawet, jak ma to konkretnie wyglądać w 3 sezonie 2 rozdziału:

Co się wydarzy w nowym evencie?

Póki co nadchodzący event jest jedną wielką zagadką. Wiadomo, że po wydarzeniu na niebie pojawią się wspominane pęknięcia i jakąś konkretną rolę odegrają „HighTower”.

@SizzyLeaks

Co to jest? Dobre pytanie, na które póki co nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Są natomiast dźwięki eventowe.

Po przeniesieniu dźwięków do spektrogramu pojawia się tam jakaś tajemnicza postać. Przypomina Wam to coś? Tak, to motyw znany z pierwszych sezonów Fortnite, kiedy to Epic bawiło się z graczami w kotka i myszkę.

Oczywiście póki co zupełnie nie wiadomo, co się wydarzy i kiedy. Trzeba jednak mieć oczy szeroko otwarte. Jeżeli Epic będzie chciało naprawdę wrócić do przeszłości, to na wyspie na pewno zaczną się pojawiać jakieś podpowiedzi.

Tagi