Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Pełna trasa lotu helikoptera! To koniec Butnego Brzegu?

Tajemniczy helikopter dalej krąży nad Fortnite!


Kilka dni temu na mapie, zupełnie bez żadnej zapowiedzi pojawił się helikopter. Dokładnie taki, jaki widzieliśmy kilka sezonów temu. Od tamtej pory minęło kilka dni, a maszyna co jakiś czas zmienia swoje miejsce postoju. Tak po prostu. Nie ma żadnego oficjalnego komunikatu od Epic, nie ma żadnych dodatkowych wskazówek, kompletnie niczego.

Trasa helikoptera

W poprzednim newsie na ten temat (pierwszym) pisaliście, że chętnie zobaczylibyśmy trasę helikoptera. Wtedy był tylko w dwóch miejscach. Pokazanie jej dzisiaj ma większy sens.

AUTOR: SEAWOD

Jak sami możecie zauważyć, widać tu pewien jasny schemat. Helikopter porusza się po skraju mapy i prawdopodobnie okrąży ją całą. Nastąpi to zapewne za kilkanaście dni. Trudno jednak powiedzieć co się wtedy stanie, lub jaki ma to związek z czymkolwiek. Jest jednak jedna teoria, która wydaje się mieć najwięcej sensu.

Butny Brzeg będzie centrum kolejnych wydarzeń?

Helikopter jest wyposażony w teleskop, który zdaje się być skierowany w określonym kierunku.

Wszyscy od razu stwierdzili, że to musi być podpowiedź. I faktycznie, po przeanalizowaniu ustawienia teleskopu okazało się, że celuje on w jeden punkt na mapie.

Jak widzicie, teleskop w tych trzech lokacjach był ustawiony idealnie na Butny Brzeg. To może sugerować, że w tej miejscówce coś się stanie. Epic Games przyzwyczaiło nas do tego, że miejscówki lubią być kompletnie zmieniane, lub przebudowywane. Nie można powiedzieć, że to początek końca Butnego Brzegu, ale zdecydowanie należy zwrócić na tę lokację szczególną uwagę w następnych dniach.

Tęsknilibyście za Butnym Brzegiem?