Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Pierwszy Oficjalny Turniej Fortnite Polska

W imieniu społeczności Fortnite Polska zapraszamy na pierwszy Oficjalny Turniej Fortnite Polska. To świetna okazja, by zmierzyć się w organizowanych przez naszą społeczność otwartych zmaganiach. Nie zabraknie emocji i szansy na rywalizację z najlepszymi graczami jak i naszymi ulubionymi streamerami. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału! Każdy ma szansę na spróbowanie swoich sił i osiągnięcie upragnionego celu jakim jest zwycięstwo.

Więcej informacji jak dołączyć znajdziecie tutaj.

Kiedy gramy?

Start turnieju zaplanowany jest na piątek 13 Kwietnia godzina 19.00. Liczymy, że będzie to turniej szczęśliwców :)!

Gdzie oglądamy?

Główny stream prowadzony będzie na kanale u Yareda

Jak dołączyć?

Turniej jest otwarty! Oznacza to, że dołączyć i bawić się z nami mogą wszyscy! Wystarczy, że na bieżąco będziecie śledzili stream Yareda to on będzie informował o tym gdzie pojawi się hasło!

Ale co z tym hasłem?

Jeżeli to będzie twój pierwszy raz z meczami customowymi musisz pamiętać o paru rzeczach. Aktualnie do niestandardowych trybów gry mogą dołączyć tylko osoby grające na PC. Jeżeli chcemy dołączyć wybierasz w ustawieniach gry region: Europa. Wybieramy odpowiedni tryb rozgrywki w zależności od rozgrywanego trybu tj. Solo/Duo. Następnie w prawym dolnym rogu klikamy „Custom matchmaking/Własne dobieranie graczy”. W polu które wyświetli się wpisujemy podane hasło. Zatwierdzamy i klikamy Start. Jeżeli po starcie rozgrywki pokaże Ci się błąd „Niestandardowy klucz rozgrywki jest niepoprawny” lub podobny oznacza miejsce, iż byłeś za wolny i 100 graczy zdążyła dołączyć przed tobą. Nie poddawaj się jednak i spróbuj kolejnym razem być szybszy!

A co do wygrania?

Wszystkie nagrody możecie sprawdzić na stronie turniej.fortnitepolska.pl, a pula nagród to aż 4000zł!!

Więcej informacji na temat turnieju możecie poczytać na turniej.fortnitepolska.pl. Dajcie znać co sądzicie i czy będziecie bawić się z nami?!