Wydarzenie - odliczanie
Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Powrót do 1-2 sezonu? Teoria graczy o 8 sezonie!

Niektóre teorie graczy są na tyle ciekawe, że po prostu trzeba je przedstawić dalej.


Wszyscy wiemy, że na wyspie ostatnio coraz częściej pojawiają się trzęsienia ziemi. Pod koniec prawdopodobnie drzewa runą na ziemię, ta być może się rozstąpi i stworzy wodny obszar. Według gracza o nicku LeOsaru to wszystko prowadzi nie do pójścia dalej, ale cofnięcia się do poprzednich sezonów.

Cofnięcie do poprzednich sezonów?

Według gracza, wszystkie te wydarzenia ostatecznie mają doprowadzić do cofnięcia się w czasie. Wskazywać na to ma pojawienie się magów, którzy mogą kontrolować szczeliny, a więc i czas (skórki magów) oraz działania rządu, który buduje nie tylko tajemnicze bunkry, ale też całe podziemne konstrukcje.

Wierzę, że w jakiś sposób zostaniemy cofnięci do momentu eventu z motylem. Zamiast tworzyć nową mapę, cofniemy się do jej wyglądu z powiedzmy 1, lub 2 sezonu, na długo przed pojawieniem się meteorytu. I mówię tu tylko o mapie, nie o broniach. Cała meta zostałaby tak, jak jest teraz. TYLKO MAPA. Dlaczego? Epic daje nam za dużo podpowiedzi, wskazujących na stary Stęchły Skład. Zdjęcia na całej mapie, ekran ładowania na 98 poziomie i według mnie największa – miniatura trybu Powrót do Przeszłości.

Być może gracze zostaną przeniesieni, a cała historia będzie się działa wstecz. Przybysz wróci do swojej kapsuły, meteoryt wystartuje z ziemi. Przegramy cały sezon po prostu wstecz.

Brzmi naprawdę szalenie. Na tyle szalenie, że idealnie nadaje się na niedzielne rozważania. Kurczę, to naprawdę mogłoby być niesamowite. Tylko nie wiem, czy taki powrót miałby sens na dłuższą metę. Bo co po takim sezonie? Dalsze cofanie się?

Co myślicie?