Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Pracownicy Epic Games prawdopodobnie są na wakacjach?

Nieoficjalnie większość pracowników Epic Games przebywa obecnie na urlopach.


Wczoraj wspominaliśmy o tym, czego należy się spodziewać po aktualizacji 13.30. Ta według normalnego 2-tygodniowego harmonogramu powinna wejść do gry dzisiaj, lub jeszcze w tym tygodniu. Niestety, wygląda na to, że tak się nie stanie.

Wszystko przez to, że obecnie wypada urlopowe okienko Epic Games. Podobnie było też w zeszłym roku.

Epic na wakacjach?

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, od 10 lipca większość osób pracujących nad Fortnite jest na urlopach. Nie jest to informacja potwierdzona, natomiast zgadza się z tym, że wczoraj nie pojawiła się zapowiedź aktualizacji.

Zazwyczaj okno urlopowe trwa dwa tygodnie, więc w teorii wszystko powinno wrócić do normy od poniedziałku, 20 lipca.

W zeszłym roku było bardzo podobnie. Tam jednak urlopy trwały na przełomie czerwca i lipca. Gracze dostali wówczas specjalne wyzwania na 14 dni lata. W końcu przerwa trwała około 3 tygodni. Teraz nie ma żadnych nowych wyzwań, ani dodatkowych aktywności. Przypomnijmy, jak wtedy opisywano sytuację:

„Zaletą takiego podejścia, jak „cała firma jest zamknięta”, jest to, że (prawie) nikt nie pracuje i nie wysyła wiadomości e-mail, aby ludzie naprawdę mogli się odłączyć.”

Nie wiadomo do końca, czy podobnie jest teraz, ale wszystko na to wskazuje. Jeżeli faktycznie Epic ma wolne, to na patch 13.30 jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. To też tłumaczy, dlaczego jest tak wiele problemów z wyzwaniami i nienaprawianych błędów.

Tagi