Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Skin do Fortnite, który porwał cały Internet. Praktycznie pewne, że znajdzie się w Fortnite

Tak popularnego konceptu jeszcze nie było. Będzie to ogromnym zaskoczeniem, jeżeli Epic z tego nie skorzysta.


Na przestrzeni ostatnich miesięcy mieliśmy przynajmniej kilka skórek, które były wprost inspirowane tym, co proponowali sami gracze. Najnowszym przykładem jest Miauśniak, a wcześniej skin Eko.

Teraz w sieci pojawił koncept, który zdobył ogromną popularność. Bardzo więc możliwe, że trafi wcześniej, czy później do gry.

Monki – popularny skin do Fortnite

Za stworzenie skórki odpowiedzialny jest D3NNI_yt, bardzo popularna osoba, jeżeli chodzi o koncepty. Teraz jednak popularność propozycji „Monki” zaskoczyła nawet jego.

Wygląda to naprawdę dobrze i nikt by się nie zdziwił, gdyby to był koncept samego Epic. Skórka prawdopodobnie dostanie także dwa dodatkowe style.

Teraz tak naprawdę wystarczy czekać na to, by Epic skontaktowało się z twórcą. Propozycja ta na Twitterze ma ponad 15 tysięcy polubień. Rzadko zdarza się, by coś wywoływało aż tak duże emocje.

Sam twórca przyznaje, że nie spodziewał się tak dużej popularności i wsparcia, za co oczywiście dziękuje.

Kiedy skórka trafi do Fortnite? To już tylko zależy od Epic Games. Raczej jednak nie ma co liczyć na ten sezon, bardziej prawdopodobny jest dopiero następny – na S6 wszystko jest już zaplanowane i przetestowane.

Tagi