Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Skiny do Fortnite w ramach komiksów. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

Epic wczoraj oficjalnie potwierdziło kolejną akcję z DC, w ramach której gracze Fortnite będą mieli możliwość odblokowania darmowych przedmiotów kosmetycznych.


Tym razem nie jest to przeciek, czy niepotwierdzona informacja. Oficjalnie wiadomo, że niedługo pojawią się komiksy, a w nich kody, które posłużą do odblokowania przynajmniej dwóch skórek. Ta sprawa jest trochę zagmatwana, ale o tym za chwilę. Co trzeba na ten moment wiedzieć?

DC wyda niedługo serię sześciu komiksów Batmar/Fortnite: Zero Point, ta trafi do sklepów w formie cyfrowej 20 kwietnia 2021. Wysyłka fizycznych kopii rozpocznie się na początku maja. Twórcy piszą, że komiksy będą dostarczane falami, 4/18 maj i 1/15 czerwiec.

Skórki w komiksach

Co jednak ciekawe, w komiksach będą znajdowały się kody. Z tego, co obecnie wiadomo, w sumie w każdym komiksie ma być jeden kod. Wykorzystanie ich wszystkich oznacza otrzymanie przynajmniej dwóch skórek.

Jedną jest reskin Harley Quinn (nie będzie to dodatkowy styl, a zupełnie osobna skórka). Drugim Batman „Armored Batman Zero Outfit” – jego wygląd pozostaje nieznany.

Jak to będzie wyglądało w prostych słowach?

  • W kwietniu pojawią się komiksy
  • W komiksach będą kody
  • W ramach tych kodów będzie można odblokować przynajmniej dwa skiny
  • Koszt komiksu to 5.99$, czyli trzeba zapłacić za komiks, by dostać skina – sama skórka oferowana jest jako darmowa, dodatkowa. Nawet na oficjalnej stronie jest podpisana jako „free”.
  • Póki co nie wiadomo, gdzie będzie się wykorzystywać kody

W tym wszystkim pojawia się jeden, bardzo konkretny problem. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, zawartość bonusowa ma być dostępna za darmo w USA. Tylko nie wiadomo teraz, czy będzie można odebrać kody tylko na kontach z lokalizacją amerykańską, czy może chodzi tutaj o coś innego, jak chociażby dostępność kodów na terenie USA.

Wszystko to wyjaśni się dopiero w kwietniu. Polska nie dostanie fizycznych kopii komiksu, ale powinna mimo wszystko wziąć udział w całej promocji. Jak to będzie z naszym krajem, tego dowiemy się dopiero za ponad miesiąc.

Tagi