Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

„Skórka Żniwiarz nie była wzorowana na Johnie Wicku” – Epic Games

Gdy w Fortnite pojawiła się skórka Żniwiarz, wiele osób było przekonanych, że inspiracją był John Wick.


Donald Mustard wypowiedział się na temat współpracy z Keanu Reeves i stworzenia skórki Johna Wicka. Dowiedzieliśmy się, że oryginalnie skórka Żniwiarza nie była inspirowana postacią z filmu. Twórcy chcieli mieć klasyczną postać w garniturze.

Doszliśmy do momentu, kiedy rozmawialiśmy o pewnych sprawach i pomyśleliśmy „Co, jeżeli to faktycznie ma sens?” Keanu był za, tym bardziej, że mieliśmy w Fortnite postać Żniwiarza, która – to nie było specjalnie! Dla mnie po prostu chcieliśmy mieć skórkę w stylu The Man In Black. 

O, to ten z Fortnite!

Co ciekawe, Donald Mustard ujawnia, że wiele osób przestało się zwracać do Keanu w znanym stylu „O, to Ty jesteś NEO!”, czy „O, to Ty jesteś Wick!”. Zamiast tego wiele osób krzyczało „Fortnite guy”.

Keanu był w stylu „Co to ten Fortnite?”, potem doszedł do wniosku, że ta postać nie wygląda jak on „To nie wygląda jak ja, trzeba to zrobić porządnie!”.

Potem już cała współpraca ruszyła z kopyta.

John Wick to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych skórek w całej grze. Elegancka, przypominająca właśnie Żniwiarza, będącego skinem za 100 poziom karnetu bojowego.

Macie skina Johna Wicka?

Tagi