Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord

Stan serwerów: Działają

Fortnite Działa
Oficjalna strona Działa
Usługi gry Działa
Logowanie Działa
Znajomi i wiadomości Działa
Czat głosowy Działa
Houseparty video chat Działa
Wyszukiwanie gier Działa
Statystyki Działa
Sklep w grze Działa
Fortnite Crew Działa

Informacje z status.EpicGames.com


Battle Royale

Łuk z Kotwiczką Elegancki sposób podróżowania, w sam raz na czasy pierwotne. Znajdź Larę Croft, by zdobyć tę broń egzotyczną!

Lockdown – przetrwanie hordy Przeżyj tyle fal potworów, ile zdołasz, w tym fanowskim trybie okresowym autorstwa ItsSpark!

Eko Zorientowany w terenie i w misji mającej przywrócić równowagę.

Zrestartuj znajomego Zaproś uprawionych znajomych z powrotem do busa bojowego i zdobywaj nagrody grając z nimi!

Zrestartuj znajomego Zaproś uprawionych znajomych z powrotem do busa bojowego i zdobywaj nagrody grając z nimi! Więcej informacji: fn.gg/Reboot

Zrestartuj znajomego Zaproś uprawionych znajomych z powrotem do busa bojowego i zdobywaj nagrody grając z nimi! Więcej informacji: fn.gg/Reboot

Ratowanie Świata

Battle Ray-ale Wyrusz w misję z najnowszą bohaterką bazy głównej i dołącz do walki z pustaczymi siłami zła w nowym miniwątku fabularnym! Ukończ go, by zdobyć legendarny fluks, PD i materiały do ewolucji.

Pakiet Robo-Ray Zgarnij pakiet Robo-Ray, by odblokować nową bohaterkę oraz strój, plecak Wstrzykiwacz Bluglutu i kilof Gruchotacz Ray. Ukończ wyzwania Robo-Ray, by zdobyć do 1000 V-dolców.

Hit Ekranu Ray zaginęła. Zbadaj kometę i zbierz wyposażenie do zwerbowania drużyny superbohaterów. Znajdź Ray i sprowadź ją do domu!