Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

W Fortnite znalazł się nowy helikopter! Mokre Moczary jeszcze powrócą?

W nocy wydarzyły się bardzo ciekawe rzeczy.


Nie mamy możliwości weryfikacji, jednak wygląda na to, że w nocy na mapie znalazł się helikopter, którego wcześniej tam nie było. Sami zobaczcie:

Przypomnijmy, że taki sam znajdował się zarówno w Mokrych Moczarach, jak i Wypasionej Wyrwie. Co to może znaczyć? Na pierwszą myśl nasuwa się ewentualny środek transportu. Z tym, że sytuacja z samolotami chyba wystarczająco pokazała, że w Fortnite coś takiego nie bardzo się sprawdza. Gracze raczej nie potrzebują kolejnej latającej i denerwującej rzeczy. Natomiast w trybie kreatywnym, może w osobnym dla walk powietrznych? Byłoby spoko.

Wątek Mokrych Moczarów

Samo pojawienie się samolotu jest oczywiście ważne, ale wydaje się być dopiero wierzchołkiem góry lodowej. Gracze przebadali mapę i okazało się, że całkiem dużo przedmiotów z Mokrych, dodano niedawno do gry. Tu helikopter, tam ciężarówka, gdzie indziej jakieś inne przedmioty, związane z tą lokacją.

Pytanie tylko, czy jest sens nad tym więcej myśleć. Możliwe, że developerzy wykorzystali te same rzeczy przy tworzeniu mapy na 8 sezon tak po prostu, bez drugiego dna. Była pasująca ciężarówka, to znalazła się gdzieś indziej, był helikopter, to dodano helikopter.

Pamiętajmy jednak, że mówimy o Epic Games, które zapowiada wiele nowości poprzez takie małe znaki. Najnowszy pojazd widzieliśmy w jednej z grafik, nowe bronie często znajdują się w pewnych niejasnych zapowiedziach. Na wszystko trzeba patrzeć z dwóch stron.