Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wielki, nuklearny wybuch na mapie? Jakaś miejscówka zniknie?

Wygląda na to, że rzeczywiście coś jest na rzeczy!


Niedawno informowaliśmy Was o tym, że na nowej lotni znaleziono ostrzeżenie o wystrzeleniu pocisku nuklearnego. Sam napis poniżej:

Jeden z graczy postanowił sprawdzić chyba najprostszą możliwą drogę. Napisał do samego działu wsparcia Epic Games. Ciekawi, co otrzymał w zamian?

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza:

Usta zaszyte! Żadne słowo nie wyjdzie z moich ust.

Początkowo mogłoby się wydawać, że to kompletnie niczego nie dowodzi. Jedna przy poprzednich wydarzeniach w grze, gdy gracze zaczynali podejrzewać coś, co nie było prawdą, to dział wsparcia negował ich przypuszczenia. Tym razem mamy inną odpowiedź mówiącą, że studio nie może niczego ujawnić. Według wielu osób jest to dowód na to, że rzeczywiście na wyspie będziemy mieli wielki wybuch lub jakieś wydarzenie związane z bronią nuklearną.

Jakaś miejscówka zostanie usunięta, druga Wyrwa?

Jedna z popularniejszych teorii mówi o tym, że jakaś miejscówka zostanie zniszczona przez wielki wybuch. Oczywiście, wiele osób od razu wskazuje Wykrzywione Wieże, ale wiadomo jak to z nimi bywa. Niby już mają być zrównane z ziemią, a dalej nieźle się trzymają. Społeczność przypuszcza, że może to mieć związek z końcem 7 sezonu i początkiem 8, lub zupełnie nową linią fabularną. Pytanie tylko, czy i w jaki sposób połączy się to z jajami w lochach.

Jest jakaś miejscówka w Fortnite, które byście się pozbyli?