Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wpadka z wcześniejszym sklepem w Fortnite. Te skórki mogą pojawić się za kilkanaście godzin

Wygląda na to, że ktoś się pomylił i zbyt wcześnie udostępnił informacje o skórkach, które zmierzają do sklepu Fortnite.


Podczas aktualizacji 11.40 wprowadzono wiele nowych przedmiotów kosmetycznych, w tym też oczywiście skórek. Wczorajszego wieczoru przed zmianą sklepu w jednym z regionów pojawiła się grafika, która przepowiada jeden z nowych sklepów.

Gracze myśleli, że skiny wejdą już dzisiaj w nocy, natomiast wygląda na to, że przeszły na następny dzień.

Wpadka ze sklepem

Gracze w niektórych krajach widzieli wczoraj informację o skórkach, które mają wejść do sklepu. Chodziło o skiny odkryte przy okazji patcha 11.40.

Finalnie okazało się, że skórki nie weszły do sklepu. Nie wiadomo w zasadzie dlaczego. Spekuluje się, że mogą pojawić się w sprzedaży jutro o 01:00.

W sumie to osiem różnych skórek w tym samym stylu. Bardzo możliwe, że będzie to zestaw. Na ten moment nie znamy jednak ceny. Także sama data premiery nie jest jeszcze zbyt pewna. Wiadomo tyle, że wszystko jest gotowe i z jakiegoś powodu pojawiło się w Brazylii przedwcześnie

Nie jest to jednak żaden zwiastun i być może skiny miały jakiś problem techniczny, przez co ich wyjście zostało opóźnione.

Tagi