Serwery Fortnite nie działają!

Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wszystkie przecieki z Fortnite, o których warto wiedzieć

Ostatnia aktualizacja w Fortnite przyniosła sporo „sekretów”, czyli tak naprawdę przecieków zdradzających przyszłość produkcji Epic Games.


Nowa aktualizacja, oznaczona jako 14.30 wprowadziła do plików wiele ciekawych rzeczy. O większości jednak „normalni” gracze nie mają pojęcia. I trudno się dziwić, leaki są coraz bardziej ogólne i bardziej rozsiane po całym internecie.

Na pewno jednak warto interesować się tego typu ciekawostkami, bo podpowiadają, czego można się spodziewać w następnych tygodniach.

Co warto wiedzieć o tym, co znajduje się w plikach Fortnite?

Na pewno trzeba wspomnieć o potencjalnym darmowym skinie, jaki zostanie wprowadzony przy okazji jednego z kolejnych koncertów. W plikach znalazła się bowiem linijka tekstu:

„Unlock the exclusive J Balvin style for Party Trooper by attending one of his Party Royale concerts!”

Póki co nie wiadomo, jak wygląda skin „Party Trooper” i kiedy będzie można go odblokować. Wiadomo natomiast, jak wygląda nowa emotka i potencjalny nowy środek transportu w postaci miotły.

Przypomnijmy, że zdaniem osób przeszukujących pliki gry, miotła pojawi się w skrzynkach i będzie można nią normalnie latać podczas Halloween.

Oprócz tego w grze znajdą się również koszyki z różnymi przedmiotami, takimi jak cukierki. Póki co ich nazwy to:

  • Pepper Ming
  • Hop Drop
  • Candy Corn
  • Jelly Bean
  • Thermal Taffy

Epic pracuje także nad nowymi broniami. Jedną z nich ma być zreworkowana kusza, która pojawia się na Halloween. Przypomnijmy, że ma ona nielimitowany magazynek i potrafi nieźle namieszać.

Broni ma być znacznie więcej. W plikach widnieje też informacja o zaktualizowanej „Flarze”, więc ona też może się pojawić.

Wszyscy przeciwnicy potworów na pewno bardzo ucieszą się z wiadomości, że… Te powrócą. W patchu 14.30 zaktualizowano ich dźwięki. Bardzo możliwe, że motyw z biesami wróci i kolejny już raz będzie wszystkich irytował.

Co dalej? Epic szykuje się też do wprowadzenia nowych efektów likwidacji, które pokazano przy okazji zwiastunów PS5.

I na koniec malowanie. Według leakerów zostanie dodane nowe malowanie w klimatach kości. Oczywiście na Halloween.

Na „Koszmarów Czar” pojawi się też prawdopodobnie nowa lokacja. Póki co wiadomo o niej stosunkowo niewiele, natomiast już teraz można posłuchać jej dźwięków.

To póki co wszystko, jeżeli chodzi o najważniejsze „sekrety” ostatniej aktualizacji. Na kolejną będzie trzeba trochę poczekać, prawdopodobnie 2 tygodnie.

Tagi