Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wszystko, co trzeba wiedzieć o darmowej emotce i malowaniu w Fortnite

Od dzisiaj każdy gracz może zdobyć darmową emotkę w Fortnite, a za kilka dni będzie można odebrać również aktywne malowanie.


W ostatnich dniach wiele mówiło się o specjalnej emotce o nazwie „Werwa”. Było wiele sprzecznych informacji, natomiast zgodnie z tym, co pisaliśmy, nie trzeba spełniać żadnych konkretnych warunków.

Oznacza to tyle, że odblokowanie emotki następuje po zalogowaniu się do gry i wybraniu trybu Battle Royale. Nie trzeba nawet grać, a już tym bardziej dołączać do wybranego trybu gry, wygrywać etc.

 

Jak to będzie z malowaniem?

Przyznanie malowania ma polegać na dokładnie tym samym. W piątek, 31 lipca w Fortnite odbędzie się koncert, natomiast jeżeli on Was nie interesuje, to nie musicie nawet wchodzić do Królewskiej Imprezy.

„Wszyscy gracze Fortnite, którzy zalogują się do gry od piątku 31 lipca (godz. 2:00 czasu polskiego) do niedzieli 2 sierpnia (godz. 2:00 czasu polskiego), otrzymają zupełnie nowe malowanie reagujące na muzykę.”

Wystarczy się po prostu zalogować i nic poza tym, nie trzeba uczestniczyć w evencie, wygrywać, czy nawet wchodzić do gry.

Tagi