Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wybierzcie strony Agencji dla swoich bohaterów z Sezonu 2 Rozdziału 2 i modyfikacje Mayi!

Nie zapomnijcie dokonać kluczowych wyborów dla swoich agentów z karnetu bojowego Sezonu 2 Rozdziału 2 przed zakończeniem sezonu!


Kiedy u nas zawitaliście, wasze referencje były imponujące. Dzięki treningowi staliście się jeszcze lepsi i to wy zadecydujecie o losie gwiazd Agencji. Nasi Agenci czekają. Macie za zadanie określić tożsamość każdego z nich. Zróbcie to, nim Sezon dobiegnie końca (czyli do 4 czerwca).

MAYA

Dobry agent działa w tajemnicy, dlatego Maya jest mistrzynią kamuflażu. Po odblokowaniu każdej z jej modyfikacji macie do wyboru ponad 3,8 miliona wersji wyglądu. Wybierzcie fryzurę, ubrania i nie tylko, by wasza Maya była unikatowa!

BRUTUS

Pozornie twardego Brutusa zżera konflikt wewnętrzny. Dołączyć do Ducha czy Mroku? Podejmijcie decyzję za niego!

TNTINA

Z powodu niebezpiecznych hobby TNTiny, niektórzy niezbyt garną się do tego, by jej pomóc. Dlatego potrzebuje waszego wybuchowego wsparcia. Niezależnie od tego, czy będzie to Duch czy Mrok – decyzja należy do was.

MIAUŚNIAK

Może i Miauśniaka wykopali z Jachtu, ale kłębek jego przeznaczenia toczy się dalej – przed nim świetlana przyszłość z Duchem albo Mrokiem.

SKYE

Skye zawsze czeka na kolejną przygodę i będzie się cieszyć zarówno z dołączenia do Ducha, jak i Mroku. Pod warunkiem, że będzie z nią jej najlepszy przyjaciel, Ollie.

MIDAS

Ze względu na umiejętności szpiegowskie i nieprzebrane bogactwo można by pomyśleć, że Duch i Mrok potrzebują Midasa bardziej, niż on ich. Ale nieważne, gdzie się w końcu znajdzie – i tak na tym skorzysta…

PREZENT OD AGENCJI

W podzięce za grę w Sezonie 2 Rozdziału 2 każdy, kto zaloguje się od godz. 16:00 20 maja aż do końca Sezonu, otrzyma za darmo pamiątkowy ekran wczytywania:

Miłej zabawy z tą pamiątką i resztą Sezonu 2 w Rozdziale 2!

– Agencja

epicgames.com/fortnite/pl/news/lock-in-your-chapter-2-season-2-fortnite-agency-and-maya-choices

Tagi