Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wyciekło pełne intro Midasa, razem z jego pokojem w Fortnite. Ma kolekcję złotych głów

Wczoraj wieczorem pokazywaliśmy przeciek animacji Midasa i wygląda na to, że wiemy już dokładnie, jak będzie wyglądać w całości jego intro.


Midas jest główną postacią 12 sezonu w Fortnite. To wokół niego prawdopodobnie będą się działy kolejne wydarzenia. Oczywiście dzisiaj pierwsze skrzypce zagra Deadpool i jego pojawienie się na wyspie, natomiast później powinniśmy zobaczyć więcej akcji u Agencji.

Wczoraj pojawiła się animacja Midasa, który „pozłaca” jedną z głów, będącą jego trofeum. Graczom udało się odtworzyć już całe intro.

Intro Midasa w Fortnite

Midas jest naprawdę złym charakterem. Złote wersje skórek, które widzieliśmy, trzyma po prostu w specjalnej szafce. Zobaczcie, jak wygląda jego pełne intro.

Jak widzicie, Midas odkłada kolejnego „skina” do swojej szafki. Odkopano z plików również wygląd biurka i części pomieszczenia Midasa, które niedługo pojawi się w grze. Co ciekawe, widać, że Midas ma swoją miłość.

W grze znalazły się ogromne generatory, ukryte pod włazami. Teraz wszystko już tylko czeka na aktywację. W tym tygodniu raczej nie ma co na to liczyć, bo pliki nie pokazują możliwych zniszczeń, czy działania generatorów. W związku z tym prawdopodobnie wszystko ruszy przy okazji następnej aktualizacji.

Tagi