Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News Offtopic

Wygraj Monopoly Fortnite! Mamy, aż 3 egzemplarze!

Z okazji nadchodzących świąt mamy dla was super konkurs! Do wygrania macie aż 3 egzemplarze Monopoly Fortnite. Pisaliśmy o nich co nieco tutaj, zobaczcie koniecznie! Sprawdźcie również co musicie zrobić, by dołączyć do konkursu już teraz!

Słuchamy Waszych próśb, więc jeden egzemplarz wylosujemy spośród osób, które napiszą komentarz na stronie pod tym newsem!


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • W komentarzu pod postem konkursowym na Facebook lub w komentarzu do tego artykułu zostaw odpowiedź na pytanie konkursowe:

„Z kim zagralibyście w Monopoly Fortnite?” (Kolegą, rodziną etc.)

Zachęcamy również do:

Zrobienie powyższych rzeczy może zwiększyć wasze szanse na wygraną!

Spośród udzielonych odpowiedzi zostaną wyłonione 3 osoby. 2 osoby z komentarzy na Facebooku oraz jedna z komentarzy do tego artykułu zgarną nagrodę! 

Jakie nagrody są do wygrania?

Do wygrania są aż 3 egzemplarze Monopoly Fortnite!

monopoly forntite

 

Spośród osób, które napisały komentarz pod naszym postem konkursowym, wyłonione zostaną trzy, które otrzymają powyższe nagrody. Konkurs trwa do końca dnia 23.12.2018. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 72h w poście konkursowym na fanpage’u Fortnite Polska. Wygrane osoby powinny w ciągu 3 dni skontaktować się z nami (za pośrednictwem Fanpage), w celu odebrania nagrody. W innym przypadku nagroda przepadnie. Szczegółowy regulamin znajduje się na tej stronie.

Powodzenia!

@Poprzedni konkurs

Wygrani w poprzednim konkursie zostali wyłonieni. Znajdziecie ich w komentarzach do wpisu konkursowego na Facebooku (skomentowaliśmy ich wiadomości). Z powodów prawnych nie możemy zamieścić imienia i nazwiska na stronie.