Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wyjątkowo dziwna broń nadchodzi do Fortnite. Wszystko co wiadomo o nowych broniach na 6 sezon

Do Fortnite niedługo dodanych zostanie kilka różnych broni. Jedną z nich można było zobaczyć jeszcze na zwiastunie.


Wczoraj pisaliśmy o zmianach mapy, dzisiaj przyszła pora na zmiany w temacie broni. Już teraz wiadomo, że w trakcie trwania sezonu pojawi się przynajmniej kilka nowych pukawek. Leakerzy potrzebowali chwili na dotarcie do tych informacji ze względu na zmiany w plikach.

Od dzisiaj można się spodziewać znacznie ciekawszych przecieków. Już sama informacja o tej dziwnej broni elektryzuje społeczność. O co z nią chodzi i czego się po niej spodziewać?

Kilka nowych broni zmierza do Fortnite

W angielskiej wersji broń nosi nazwę „Recycler”. Sam koncept broni jest bardzo ciekawy. Zmienia ona zebrane materiały w pociski. Działanie tej konkretnej broni każdy mógł zobaczyć jeszcze na zwiastunie rozgrywki 6 sezonu.

Dokładniej pokazał to HYPEX, ujawniając przy okazji, że ładunki będą nosić nazwę „śmieciowych pocisków”.

To jednak zdecydowanie nie wszystko. Oprócz tego w grze znajdą się 4 inne bronie. W tym flary, te ma sprzedawać dwóch NPC – Raptor i Blaze. Leakerzy informują również o snajperce, „glaplerze” i kolejnym łuku.

Kiedy to wszystko się pojawi? Tego kompletnie nie wiadomo, może to być kwestia tygodnia i aktualizacji zawartości, a może to potrwać kolejny miesiąc.

Tagi