Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wyniki #SkillCustomCEE solo co nas w tym tygodniu zaskoczyło?

Wczorajsze potyczki solo dostarczyły nam wiele emocji. Był to pokaz niezwykłych umiejętności i wytrwałości niektórych graczy. Co ciekawego się wydarzyło?

Każdy z meczy dostarczył nam sporo emocji. Już pierwsze mecze dostarczyły nam sporo zabójstw i budowania na najwyższym poziomie. Jednym z największych zaskoczeń jest wygrana Ewrona, czego serdecznie mu gratulujemy. Warto również wspomnieć, że w drugie miejsce zajął zawodnik Team Fortnite Polska TheYoungBeast.

Najciekawsza końcówka miała miejsce w meczu drugim. Na polu walki w ostatniej strefie zostali Hashtag Selfie z 42 punktami życia oraz Arokiz z pełnym hp. Gracze byli oddzieleni od siebie konstrukcjami. Wydawało się, że Arokiz nie będzie miał problemów z wygraniem, jednak to on pierwszy znalazł się w strefie, będąc przyblokowanym przez schody. Przez tą fatalną pozycję strefa zaczęła znacznie wcześniej zadawać mu obrażenia, a on nie zdążył użyć apteczki. Ku zaskoczeniu wszystkich grę z dwoma punktami zdrowia wygrał Hashtag Selfie.

Końcówka trzeciego meczu również dostarczyła wiele emocji. Mogliśmy zobaczyć świetny pojedynek dwóch ostatnich gracze. V1saniity wygrał z Taiovsky pomimo tego, że początkowo posiadł gorszą pozycję i mniejszą ilość punktów zdrowia i tarczy. Pojedynek rozegrał się na najwyższym poziomie, było dużo strzelania, zdobywania highground’u oraz ciekawych zagrań.

Wyniki 

I Mecz:

  1. Miejsce: Ewron
  2. Miejsce: TheYoungBeast
  3. Miejsce: qln

II Mecz:

  1. Miejsce: Hashtag Selfie
  2. Miejsce: Arokiz
  3. Miejsce: Eragonist

III Mecz

  1. Miejsce: v1saniity
  2. Miejsce: Taiovsky
  3. Miejsce: krejz

Całość rozgrywki możecie obejrzeć poniżej na kanele u Aliena:

Podobają się wam takie zmagania? Może podpatrzyliście jakieś taktyki od zawodników które również stosujecie?