Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Wyzwania w sklepie Fortnite z V-Dolcami do zdobycia. Propozycja graczy

Gracze od dawna proszą o jakąś możliwość zdobywania V-Dolców za darmo, nawet w małej ilości.


V-Dolce to wirtualna waluta, którą zna każdy gracz Fortnite. To za jej pomocą można kupować przedmioty kosmetyczne, czy Karnety Bojowe.

Praktycznie od zawsze gracze prosili o możliwość zdobywania nawet małej ilości V-Dolców za darmo. Taka opcja do tej pory była jedynie dla osób z zakupionym Ratowaniem Świata – fabularną kampanię, kupowaną osobno.

Sposób na V-Dolce przez darmowe wyzwania

Użytkownik Reddita o nicku Cyclone2000 wpadł na pomysł, by dać możliwość zdobywania V-Dolców poprzez specjalne wyzwania, które pojawiałyby się w sklepie.

Cały mechanizm byłby bardzo prosty. Jeżeli w sklepie Fortnite pojawiłby się skin, który posiadacie w swojej szafce, udostępniane jest specjalne wyzwanie z możliwością zdobycia V-Dolców.

Cyclone2000

Ilość V-Dolców byłaby uzależniona od wartości skórki. W ten sposób osoba, która w przeszłości zdecydowała się na zakup drogiego skina, mogłaby otrzymać małe wynagrodzenie. Z drugiej strony osoby, które wydały stosunkowo mało, nie mogłyby farmić wirtualnej waluty w nieskończoność.

Pomysł na pewno nie jest idealny, ale całkiem ciekawy. Musiałby przejść kilka modyfikacji, jak chociażby maksymalna ilość V-Dolców do zdobycia, ustalenie ilości punktów, rodzaju wyzwań etc. Jest to jednak wizja, która mogłaby być zrealizowana.

Tagi