Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord TeamSpeak
News

XBOX One X – Konkurs na najlepszą zagrywkę oraz Battle Royale na Playstation Experience 2017!

XBOX One X – Konkurs na najlepszą zagrywkę oraz Battle Royale na Playstation Experience 2017!

Dzisiaj mamy dla was dwie ciekawe informacje dotyczące konsol i trybu Battle Royale.

XBOX One X – Konkurs na najlepszą zagrywkę

Z okazji wprowadzenia wsparcia dla konsoli Xbox One X ogłoszony został konkurs w którym do wygrania są aż 3 konsole Xbox One X! Konkurs już trwa, a jego planowana data zakończenia to 9 grudnia (do godziny 6 z rana). Regulamin konkursu i jego dokładne zasady znajdują się TUTAJ. Konkurs polega na nagraniu swojej najlepszej zagrywki i umieszczeniu jej w sieci (np. na Youtubie). Kolejnym krokiem jest wysłanie odnośnika do klipu e-mailem na adres: [email protected] W tytule należy wpisać „Xbox One X-travaganza”. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Pamiętajcie, że możecie zgłosić się tylko raz! Zalecamy dokładne zapoznanie się z regulaminem który rozwieje wszystkie wasze wątpliwości. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 12 Grudnia. Klipy oceniane będą w trzech kategoriach: Najlepsza zagrywka solo, Najlepsza zagrywka w oddziale oraz Najlepsza niespodziewana zagrywka.

Battle Royale na Playstation Experience 2017

W ten weekend Fortnite Battle Royale zagości na Playstation Experience 2017 odbywającym się w Anaheim. Jeżeli jesteście gdzieś bliżej wpadajcie śmiało na stoisku #A260, gdzie czterech streamerów współpracujących z Epic będzie czekało by zagrać z wami w oddziale i wspólnie osiągnąć zwycięstwo w Battle Royale! Użytkownicy będą wybierani losowo z tłumu by zagrać na scenie i zgarnąć nagrody. Jeżeli nie możecie zagościć na tym wydarzeniu, będzie ono również transmitowane na oficjalnym streamie: twitch.tv/fortnitegame.


To już kolejny event na którym gości Battle Royale po DreamsHacku. Jak sądzicie czy gra ma szanse zaistnieć na scenie esportowej? Dajcie znać w komentarzach!

Wpadnijcie również na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja