Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Youtuber, który cheatował dla odcinków wrócił i… Został zbanowany podczas pierwszego meczu Fortnite

Jarvis, popularny youtuber kilka dni temu zapowiedział powrót do Fortnite. Problem w tym, że już raz miał bana.


Przypomnijmy, że Jarvis to znany youtuber, który wpadł na pomysł używania cheatów na swoich odcinkach, tak w ramach urozmaicenia swojego kanału. W efekcie Epic po prostu go zbanowało i nie dało żadnej możliwości powrotu do gry. Jeżeli nie kojarzycie nicku, to na pewno skojarzycie twarz Jarvisa:

Twórca nagrał swoje przeprosiny, prosił o unbana, mówił, że kompletnie nie myślał o potencjalnych konsekwencjach. Epic pozostało nieugięte.

Jarvis powraca i dostaje od razu bana

Jarvis wrócił wczoraj na Twitcha, jednak bez pozwolenia od Epic na granie w Fortnite. By utrudnić deweloperom dotarcie do jego nazwy gracza, zasłaniał wszystko, co tylko się dało. Mało to jednak pomogło i jego konto zostało zbanowane jeszcze podczas trwania pierwszego meczu.

Społeczność sama nie wie, co sądzić na ten temat. Pojawiło się mnóstwo głosów odnośnie tego, że jest to próba przypomnienia o sobie i ustawienia „pranka” na kanał Youtube. Leakerzy potwierdzają jednak, że ban jest prawdziwy.

Z jakiegoś powodu wywołało to spore poruszenie w społeczności. Natomiast raczej nie jest niczym zaskakującym, że Epic jest w stanie sprawnie identyfikować konta i blokować je na podstawie tego, co dzieje się na streamach.

Tagi