Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zdobądźcie strój Daredevila jako pierwsi, rozpoczyna się Superseria: Marvel – Nokaut!

Epic ogłasza Superserię: Marvel – Nokaut w Fortnite! To seria 4 turniejów, a pierwszy, Daredevil Cup, rozpocznie się 14 października.


Do Fortnite przybył nowy bohater Marvela, do czerwoności rozgrzewając rywalizację na wyspie.

Zbierzcie swoją drużynę superbohaterów i zmierzcie się z innymi w Superserii: Marvel – Nokaut. Czekają was cztery turnieje na bazie trybu Marvel – Nokaut, zwieńczone turniejem finałowym z pulą nagród w wysokości 1 000 000 USD na zakończenie Superserii: Marvel – Nokaut 21 listopada. Ponadto każdy gracz, który weźmie udział we wszystkich czterech turniejach, otrzyma wyjątkową lotnię Wojna o Nexus.

Pierwszy turniej poświęcony jest samemu człowiekowi nieznającemu strachu, Daredevilowi. Zwycięzcy będą mieli czym się pochwalić, bo otrzymają dostęp do stroju Daredevila jeszcze przed jego premierą w sklepie!

TURNIEJ 1: THE DAREDEVIL CUP

Zostańcie Diabłem Stróżem trybu okresowego Marvel – Nokaut, rywalizując w pierwszym turnieju serii – Daredevil Cup – w środę 14 października. Najlepsze drużyny z każdego regionu zdobędą strój Daredevil, zanim ten trafi do sklepu.

Pozostałe trzy turnieje odbędą się w przyszłym miesiącu. Zaczniemy je zapowiadać ze szczegółami na początku listopada.

MARVEL – NOKAUT: PRZYPOMNIENIE

Marvel – Nokaut to nowa wersja Operacji: Nokaut, w której wasza drużyna może korzystać z supermocy, by zwyciężyć w eliminacjach turnieju. Wraz z drużyną stawcie czoła wrogom w ramach 4-rundowego Nokautu! W każdej rundzie wasza drużyna otrzyma inny zestaw mocy i stanie do walki z przeciwnikami o identycznych umiejętnościach!

epicgames.com/fortnite/pl/news/don-the-daredevil-outfit-first-marvel-knockout-super-series-starts-october-14