Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zmiany i nowości w Twine Peaks w Ratowaniu Świata!

Epic Games opublikowało na swoim blogu nową informację odnośnie Ratowania Świata!


Cześć wszystkim!

Jak wspomnieliśmy już w jednym z naszych ostatnich wpisów , wraz z aktualizacją 8.50 zmienimy misje na końcowych etapach Twine Peaks. Uważnie śledziliśmy dyskusje dotyczące zbyt niskiego poziomu trudności gry i stwierdziliśmy, że czas coś z tym zrobić.

W misjach końcowych w Twine Peaks pojawi się pięć nowych poziomów trudności, stanowiących większe wyzwanie dla bardziej zaawansowanych graczy. Bazowy poziom mocy dla tych misji to 128 i tak jak teraz będzie się on skalować do czterech razy w misjach i w misjach alarmowych. Wraz z tą zmianą zaczynamy realizować plan wprowadzenia trudniejszych elementów do kampanii Ratowanie Świata, a także przygotowania was na nadchodzące starcia.

Wyższy poziom trudności to także lepsze nagrody! Najogólniej w nowych misjach otrzymacie z reguły materiały piątego 5 poziomu, na przykład jasnordzeniowe i słoneczne, a im dalej będziecie, tym częściej będą do was trafiać. Gracze, którzy dadzą radę zmierzyć się z nowymi zadaniami, odkryją także, że przedmioty w skrzyniach, skupiska zasobów i nagrody za misje zapewniają im lepsze łupy. Dzięki temu każdy z was powinien dysponować pełnym arsenałem wyewoluowanych schematów, bez konieczności tworzenia przedmiotów niższego stopnia i oszczędzania materiałów wyższych poziomów.

To pierwsza partia zmian, które wprowadzamy, by gra mogła być bardziej wymagająca. W sezonie 9 będziemy mieć dla was więcej wyzwań. Jeszcze w tym roku też czekać was będą znacznie trudniejsze walki.

Czołem, fantastyczni fani Fortnite!

Źródło:https://epicgames.com/fortnite/pl/news/design-chat-twine-tweaks

Gracie w Ratowanie Świata?

Tagi