Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zmiany kosmetyczne po ostatniej aktualizacji Fortnite.

Zmiany kosmetyczne po ostatniej aktualizacji fortnite.

Siemanko, wraz z aktualizacją 1.8 gry pojawiły się nowe możliwości. Od teraz za każdy mecz dostajemy punkty, które pozwalają nam zdobywać poziomy. Wraz z kolejnymi levelami możemy posiąść unikatowe elementy (sztandar na poziomie 10 i lotnię na 25 ). Otrzymać będziecie mogli również specjalną ozdobę na sztandar, którą zdobędziecie wbijając  maksymalny 49 poziom.    . Dodatkowo Twórcy poprzez codzienne zadania pozwalają nam na szybsze zdobycie owego ekwipunku. Musicie również wiedzieć, że nie będzie możliwości po zakończeniu eventu na zdobycie tych rzeczy, więc prędko śpieszcie farmić level.

Nowe skiny tylko za pieniądze ?

Oprócz tego w grze pojawiły się przeróżne skiny do postaci czy też ekwipunku. Niestety, póki co te elementy można zdobyć jedynie za walutę w grze, za którą trzeba zapłacić realnymi pieniędzmi lub można zdobyć ją grając w aktualnie płatny tryb Fortnite: Ratowanie Świata. Niektóre osoby mogłyby się obawiać, iż jest to jakiś początek wprowadzania do gry systemu pay to win, lecz nic bardziej mylnego. Poza kosmetycznymi zmianami za walutę nie zdobędziemy nic co mogłoby dać nam przewagę nad innymi graczami.

Podsumowanie

Reasumując, deweloperzy pracują nad udoskonaleniem aspektów wizualnych i customizacji herosów. Zapowiedzieli również, że niedługo wejdzie więcej skinów i zmian pozwalających na edycje bohaterów. Pozostało nam tylko czekać na kolejne postępy i korzystać z tego co dostaliśmy !

 

zvr
Twoja reakcja